Ledelse og administrasjon

Fungerende rektor
Thomas Wollan

230 05 120 / 971 14 944
Epost: thomas.wollan@osloskolen.no

Assisterende rektor / undervisningsinspektør 8.-10. trinn
Ingar Pedersen

230 05 120 / 416 83 662
Epost: ingar.pedersen@osloskolen.no 

Undervisningsinspektør 3.-7. trinn
Mari Ann Berg

230 05 120 / 913 69 747
Epost: mari.ann.berg@osloskolen.no 

Undervisningsinspektør 1.-2. trinn / sosiallærer 1.-.6. trinn
Christel B. Jørstad

230 05 120 / 971 72 188

Epost: christel.breistein.jorstad@osloskolen.no 

Rådgiver / sosiallærer 7.-10. trinn
Karen Husebye

230 05 120 / 415 95 985
Epost: karen.husebye@osloskolen.no 

Økonomikonsulent
Ana Luisa Kipfer Santos

230 05 120/ 930 82 901
Epost: ana.kipfer.santos@osloskolen.no

Konsulent
Jawad Haider

230 05 120 / 415 96 195
Epost: Jawad.haider@osloskolen.no